Skříně, knihovny

Vyrábíme všechny možné druhy skříní. Vyrábíme z masivu, dýhované, nebo z lamina. Možné je materiály kombinovat (korpusy z lamina, dvířka z masivu, nebo dýhovaná).

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně umožňují maximální využití prostoru. Hodí se proto do menších bytů, kde je nedostatek prostoru a hodí se i do větších místností, kde jsou vysoké nároky na objem skříně. Používáme kvalitní kování a pojezdy, takže je zaručena dlouhá životnost. Dvířka skříní mohou být opatřena sklem, nebo zrcadlem. Přesné zaměření, dovoz a montáž vestavěné skříně jsou vždy v ceně zakázky.

Klasické skříně, komody

Klasické šatní skříně mají výhodu oproti vestavěným – dají se snadno přemístit. Vyrábíme jak samostatné skříně, tak i sety více skříní, skříněk a polic, které je možné libovolně kombinovat a seskupovat. Skříň může obsahovat police, šuplíky, závěsné tyče na ramínka, zrcadlo, věšáky a další příslušenství.

Jelikož skříně se většinou montují už v dílně, je nutné počítat z dostatečným manipulačním prostorem u zákazníka (šířka dveří, schodiště atd.).

Knihovny, police

Pokud nevíte, kam s knihami, nejlepším řešením je pořídit si kvalitní knihovnu z masivu. Vyrábíme knihovny podle přání zákazníka tak, aby se tam vešly všechny možné formáty jeho knih. Dřevěná knihovna může mít buď police napevno přidělané, nebo mít šikovný modulární systém, který umožní měnit libovolně výšky polic.

Botníky

Pro zachování pořádku v předsíni je nelepší pořídit pořádný botník. Vyrábíme vybavení předsíní – botníky, zrcadla, věšáky, vestavěné skříně, lavice a další.

Truhly, bedýnky

Truhla je praktický úložný prostor, který navíc příjemně zkrášlí váš interiér. Děláme moderní truhly i repliky starožitných truhel. Zhotovíme dřevěné bedýnky a přepravky pro různé účely – uskladnění, převoz. Bedýnky je možné navrhnout tak, aby se daly skládat na sebe.